Сесія Привітненської сільської ради

18.12.2019 року відбулось засідання чергової 34 сесії Привітненської сільської радиVII скликання. Вів засідання  сільський голова Красовський І. М.  У роботі сесії взяли участь  депутати сільської  ради, в.о. старости Р. Р.Торчинський,  в.о. старости Шувчук А. І., жителі громади та працівники сільської ради. Також були присутні   головний лікар Локачинської ЦРЛ Франчук О. Ф., начальник Локачинського районного сектору ДСНС Лишук Р. В., начальник  сектору культури, молоді та спорту Локачинської РДА Дудік Р. К., начальник територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Локачинської РДА Томчук М. Н.

09:46 19.12.2019

Новий шкільний автобус

10.12.2019 року Привітненська громада отримала новий шкільний автобус марки “Еталон», який  придбали на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Автобус виготовлено згідно вимог «ДСТУ 7013:2009». Обладнано: системою гучного зв′язку, ременями безпеки, тахографом, проблисковими маячками на передній та задній частині даху; знаками – «ОБЕРЕЖНО ДІТИ» та обмеження швидкості «70». Придбання цього транспортного засобу   дасть можливість підвозити дітей до школи та створювати умови для здобуття якісної освіти.

10:29 10.12.2019

Збори жителів  села Привітне

Збори жителів села Привітне

21 листопада відбулися збори жителів  села Привітне. Ініціатором зібрання був  депутат Юрий Данильчук. Керували зборами сільський голова І. Красовський та секретар сільської ради О. Бохонська.

22:16 21.11.2019

Фотозвіт про використання субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”

Викладаємо фотозвіт про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році.

10:48 06.11.2019

Сесія Привітненської ОТГ

18 жовтня 2019 року в приміщенні будинку культури с. Привітне відбулося засідання  31 сесії Привітненської сільської ради VII скликання. Вів засідання голова сільської ради Ігор Красовський. У роботі сесії взяли участь 11 депутатів сільської  ради: Оксана Бохонська, Анатолій Вільчевський, Валентина Давидчук, Юрій Данильчук, Сергій Кондратюк, Сергій Лаценко, Степан Марцинюк, Людмила Павлюк, Віктор Петрицький, Світлана Подаш, Любов Рудюк, жителі громади та працівники сільської ради.

16:11 18.10.2019