Привітненська громада
Волинська область, Локачинський район

Збори жителів села Привітне

21 листопада відбулися збори жителів  села Привітне. Ініціатором зібрання був  депутат Юрий Данильчук. Керували зборами сільський голова І. Красовський та секретар сільської ради О. Бохонська.

22:16 21.11.2019

Фотозвіт про використання субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”

Викладаємо фотозвіт про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році.

10:48 06.11.2019

Сесія Привітненської ОТГ

18 жовтня 2019 року в приміщенні будинку культури с. Привітне відбулося засідання  31 сесії Привітненської сільської ради VII скликання. Вів засідання голова сільської ради Ігор Красовський. У роботі сесії взяли участь 11 депутатів сільської  ради: Оксана Бохонська, Анатолій Вільчевський, Валентина Давидчук, Юрій Данильчук, Сергій Кондратюк, Сергій Лаценко, Степан Марцинюк, Людмила Павлюк, Віктор Петрицький, Світлана Подаш, Любов Рудюк, жителі громади та працівники сільської ради.

16:11 18.10.2019