Привітненська громада
Волинська область, Локачинський район

Оголошення

Продається кінь віком 12 років у с.Привітне. За детальною інформацією звертайтесь до завгоспа школи.

14:45 05.02.2020

Щодо створення сімейного фермерського господарства

Створення сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи у формі фізичної особи-підприємця. Згідно статті 8-1 Закону України «Про фермерське господарство» особа може організувати особисто згідно декларації, або спільно з членами її сім’ї на підставі договору про створення сімейного фермерського господарства.

09:21 13.01.2020

Сесія Привітненської сільської ради

18.12.2019 року відбулось засідання чергової 34 сесії Привітненської сільської радиVII скликання. Вів засідання  сільський голова Красовський І. М.  У роботі сесії взяли участь  депутати сільської  ради, в.о. старости Р. Р.Торчинський,  в.о. старости Шувчук А. І., жителі громади та працівники сільської ради. Також були присутні   головний лікар Локачинської ЦРЛ Франчук О. Ф., начальник Локачинського районного сектору ДСНС Лишук Р. В., начальник  сектору культури, молоді та спорту Локачинської РДА Дудік Р. К., начальник територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Локачинської РДА Томчук М. Н.

09:46 19.12.2019

Новий шкільний автобус

10.12.2019 року Привітненська громада отримала новий шкільний автобус марки “Еталон», який  придбали на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів. Автобус виготовлено згідно вимог «ДСТУ 7013:2009». Обладнано: системою гучного зв′язку, ременями безпеки, тахографом, проблисковими маячками на передній та задній частині даху; знаками – «ОБЕРЕЖНО ДІТИ» та обмеження швидкості «70». Придбання цього транспортного засобу   дасть можливість підвозити дітей до школи та створювати умови для здобуття якісної освіти.

10:29 10.12.2019