Збори жителів села Привітне

Дата: 21.11.2019 22:16

21 листопада відбулися збори жителів  села Привітне. Ініціатором зібрання був  депутат Юрий Данильчук. Керували зборами сільський голова І. Красовський та секретар сільської ради О. Бохонська.

Обговорювався ряд важливих питань з життя села, а саме:

1. Щодо благоустрою сільського кладовища.

Люди висловили вдоволення роботою, яка проводилась у цьому році і було вирішено в наступному році продовжити цю ініціативу. Нажаль, частина мешканців досі не здала гроші на благоустрій, хоча деякі жителі інших населених пунктів, які мають тут похованих родичів зробили внески.

Було оголошено прохання не створювати стихійне звалище біля кладовища та розсудливо копати нові могили, щоб були рівні ряди , та не було великих проміжків між могилами, так як територія кладовища не безкінечна.

1. Щодо опалення амбулаторії с. Привітне.

В селі нещодавно завершився ремонт амбулаторії. Медики перебрались у гарне, комфортне  приміщення. Але виникла проблема з паливом для обігріву. Частину дров медпрацівники заготовили власними силами, частину надали місцеві підприємці. Але цього недостатньо, крім того дрова сирі , погано горять, тому було запропоновано зібрати добровільні внески для закупівлі паливних брикетів. Учасники зборів цю ініціативу підтримали.

Разом  з тим пролунало багато питань, які стосуються амбулаторії, та медицини в загальному. Зокрема, люди хотіли б, щоб на зборах був присутній керівник районного центру первинної медико-санітарної допомоги, якому підпорядковується амбулаторія, який, нажаль, не приїхав. Також піднімалось питання щодо матеріалів, які демонтовані в старому приміщенні, на що сільський голова зачитав копії документів щодо списання, продажу, та передачі, які надав РЦПМСД.

Завідувач амбулаторії Д. Дуда розповів, що в медзаклад закуплено нове обладнання, яке за кілька хвилин робить аналізи за багатьма параметрами, та деяке інше, в планах закупити прилад  УЗД та навчити працювати на ньому молодого лікаря.

Люди піднімали питання функціонування аптеки в селі, зокрема виступав  депутат С. Кондратюк.

Деякі присутні  були невдоволені ставленням до пацієнтів в амбулаторії та в районній лікарні.

Обговорювались і інші проблеми. Зокрема,  голову запитували про вуличне освітлення та ремонт доріг.

І хоча подекуди в холодному залі будинку культури  ставало спекотно від емоцій, які там вирували, присутні зійшлись на думці, що потрібно частіше збиратись, обговорювати проблеми громади, а спірні питання вирішувати на зборах, а не перешіптуватись один в одного за спиною.

Коментарі:

Кондратюк Сергій
2019-11-26 00:38:37

Дякуую за народного депутата!

Відповідь адміністратора:

Це я поспішив ) .  Поправив.

2019-11-26 12:50:22