Сесія Привітненської ОТГ

Дата: 18.10.2019 16:11

18 жовтня 2019 року в приміщенні будинку культури с. Привітне відбулося засідання  31 сесії Привітненської сільської ради VII скликання. Вів засідання голова сільської ради Ігор Красовський. У роботі сесії взяли участь 11 депутатів сільської  ради: Оксана Бохонська, Анатолій Вільчевський, Валентина Давидчук, Юрій Данильчук, Сергій Кондратюк, Сергій Лаценко, Степан Марцинюк, Людмила Павлюк, Віктор Петрицький, Світлана Подаш, Любов Рудюк, жителі громади та працівники сільської ради.

Згідно порядку денного начальник фінансового відділу Любов Паляничка надала висновок про хід виконання сільського бюджету за 9 місяців 2019 року.

Депутати внесли зміни до рішення сільської ради від 21 січня 2019 року №26/11 ( Доповідач Паляничка Л.) та здійснили безоплатний прийом майна спільної власності територіальних громад Привітненської сільської ради ( Доповідач Луцюк Н.).

Також депутати розглянули ряд звернень та прийняли відповідні рішення.