УВАГА! Конкурс "Краща садиба-2020"

Дата: 28.07.2020 14:27

Шановні жителі Локачинського району!

З  23 липня 2020 року до   21 серпня 2020 року  у Локачинському районі триватиме  конкурс "Краща садиба -2020".

До 12 серпня 2020 року конкурсною комісією приймаються заявки від бажаючих взяти участь у конкурсі.

Матеріали на конкурс (  3 ( три) фото у форматі jpg) надсилати на електронну адресу svp@locadm.gov.ua або соціальні месенджери Telegram,   Viber на номер 0992543504 з поміткою: на конкурс «Краща садиба», в описі обов‘язково вказати домашню адресу ( село, вулиця, номер будинку), прізвище та ім‘я господарів, номер телефону.

Телефон для довідок: 099 2543504, головний спеціаліст з питань інформаційної роботи Локачинської райдержадміністрації Руслана Новосад

Умови проведення конкурсу.

Конкурс проводиться в два етапи:

І етап – бажаючі взяти участь в конкурсі подають фотоматеріали  в період  з 23 липня 2020 року до 12 серпня 2020 року.

ІІ етап – з 12 серпня 2020 року до 14 серпня 2020 року конкурсна комісія на підставі отриманих  фотоматеріалів визначає  10 фіналістів  та

проводить огляд садиб  фіналістів  з 17 серпня 2020 року до 18 серпня 2020 року

Підведення підсумків та визначення переможців  здійснюватиметься  конкурсною комісією з 19 серпня до 21серпня 2020 року.

Вимоги до "кращої садиби":

Звання „ Краща садиба“ визначається за такими показниками:
1) наявність у садибі:
номерного знаку та таблички з назвою вулиці та будинку;
зелених насаджень;
квітників;
саду;
елементів благоустрою та малих архітектурних форм (альтанки, навіси; вуличні вази, вазони; вуличні меблі; сходи; огорожі, ворота, грати; і т.п.);
освітлення подвір’я;

поштової скриньки;
2) естетичний та охайний стан садиби, а саме:
фасаду та всього житлового будинку;
господарських будівель;
подвір’я;
паркану;
земельної ділянки;
присадибної території;

3) утримання домашніх тварин та птиці в належному санітарному стані та відповідно до норм та правил;
5) відповідальне ставлення до питання у сфері поводження з побутовими відходами;
6) відсутність будівельних матеріалів, огорож, сіна та соломи на вулично-дорожній мережі.

Переможцям конкурсу вручаються пам’ятна табличка „Краща садиба - 2020“ та цінні призи:
І місце –  садова гойдалка
ІІ місце –  садова лава з кованими елементами
ІІІ місце –  садова дерев‘яна фігура лісового мешканця

Чекаємо Ваших заявок!

Оргкомітет конкурсу